Yenikapı Etkinlik Çadırı

bütün Yenikapı Etkinlik Çadırı üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Yenikapı Etkinlik Çadırı memleketimiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Yenikapı Etkinlik Çadırıü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Yenikapı Etkinlik Çadırı çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bu gibi birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. benzeri farklı insanlar için çeşitli şekiller bulunmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Yenikapı Etkinlik Çadırı

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Yenikapı Etkinlik Çadırı bilgi için lütfen bana ulaşın.