Yenikapı Etkinlik Çadırı Bu Hafta

tüm Yenikapı Etkinlik Çadırı Bu Hafta üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Yenikapı Etkinlik Çadırı Bu Hafta türkiye‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Yenikapı Etkinlik Çadırı Bu Haftaü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler nedeni ile tercih edilir. Yenikapı Etkinlik Çadırı Bu Hafta çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar benzeri birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bu gibi değişik kişiler için türlü şekiller bulunur. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Yenikapı Etkinlik Çadırı Bu Hafta

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Yenikapı Etkinlik Çadırı Bu Hafta bilgi için lütfen bana ulaşın.