Yeni Orleans Kiralık Etkinlik Çadırları

tüm Yeni Orleans Kiralık Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Yeni Orleans Kiralık Etkinlik Çadırları memleketimiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Yeni Orleans Kiralık Etkinlik Çadırlarıü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Yeni Orleans Kiralık Etkinlik Çadırları çadırlar istenilen boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar bunun gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. benzeri ayrıcalıklı insanlar için türlü şekiller olmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Yeni Orleans Kiralık Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Yeni Orleans Kiralık Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.