Yakınımdaki Şişme Etkinlikleri

tüm Yakınımdaki Şişme Etkinlikleri üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Yakınımdaki Şişme Etkinlikleri türkiye‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Yakınımdaki Şişme Etkinlikleriü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Yakınımdaki Şişme Etkinlikleri çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar benzeri çok sayıda etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. bunun gibi değişik bireyler için çeşitli şekiller bulunur. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Yakınımdaki Şişme Etkinlikleri

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Yakınımdaki Şişme Etkinlikleri bilgi için lütfen bana ulaşın.