Vango Şişme Etkinlik Barınağı

tüm Vango Şişme Etkinlik Barınağı üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Vango Şişme Etkinlik Barınağı ülkemiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Vango Şişme Etkinlik Barınağıü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler tarafından tercih edilir. Vango Şişme Etkinlik Barınağı çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar gibi birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. benzeri değişik bireyler için çeşitli şekiller bulunur. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Vango Şişme Etkinlik Barınağı

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Vango Şişme Etkinlik Barınağı bilgi için lütfen bana ulaşın.