Ümraniye Belediyesi Etkinlik Çadırı

bütün Ümraniye Belediyesi Etkinlik Çadırı üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Ümraniye Belediyesi Etkinlik Çadırı memleketimiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Ümraniye Belediyesi Etkinlik Çadırıü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Ümraniye Belediyesi Etkinlik Çadırı çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar gibi çok sayıda faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. gibi farklı kişiler için çeşitli şekiller olmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Ümraniye Belediyesi Etkinlik Çadırı

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Ümraniye Belediyesi Etkinlik Çadırı bilgi için lütfen bana ulaşın.