Susam Sokak Şişme Aktivite Oyun Merkezi

bütün Susam Sokak Şişme Aktivite Oyun Merkezi üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Susam Sokak Şişme Aktivite Oyun Merkezi ülkemiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Susam Sokak Şişme Aktivite Oyun Merkeziü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler tarafından tercih edilir. Susam Sokak Şişme Aktivite Oyun Merkezi çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar gibi birçok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bu gibi ayrıcalıklı bireyler için çeşitli şekiller vardır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Susam Sokak Şişme Aktivite Oyun Merkezi

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Susam Sokak Şişme Aktivite Oyun Merkezi bilgi için lütfen bana ulaşın.