Sultangazi Etkinlik Çadırı

tüm Sultangazi Etkinlik Çadırı üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Sultangazi Etkinlik Çadırı türkiye‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Sultangazi Etkinlik Çadırıü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler nedeni ile tercih edilir. Sultangazi Etkinlik Çadırı çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar bunun gibi birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bunun gibi değişik insanlar için türlü şekiller vardır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Sultangazi Etkinlik Çadırı

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Sultangazi Etkinlik Çadırı bilgi için lütfen bana ulaşın.