Su Whoosh Şişme Aktivite Mat

tüm Su Whoosh Şişme Aktivite Mat üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Su Whoosh Şişme Aktivite Mat türkiye‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Su Whoosh Şişme Aktivite Matü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Su Whoosh Şişme Aktivite Mat çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar benzeri oldukça çok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bunun gibi ayrıcalıklı insanlar için türlü şekiller vardır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Su Whoosh Şişme Aktivite Mat

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Su Whoosh Şişme Aktivite Mat bilgi için lütfen bana ulaşın.