Şişme Yürümeye Başlayan Aktivite Mat

bütün Şişme Yürümeye Başlayan Aktivite Mat üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Yürümeye Başlayan Aktivite Mat memleketimiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Yürümeye Başlayan Aktivite Matü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Şişme Yürümeye Başlayan Aktivite Mat çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar benzeri çok sayıda etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. bunun gibi değişik kişiler için çeşitli şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Yürümeye Başlayan Aktivite Mat

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Şişme Yürümeye Başlayan Aktivite Mat bilgi için lütfen bana ulaşın.