Şişme Top Etkinliği

bütün Şişme Top Etkinliği üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Top Etkinliği ülkemiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Top Etkinliğiü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Şişme Top Etkinliği çadırlar istenilen boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar bu gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bu gibi değişik bireyler için türlü şekiller bulunmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Top Etkinliği

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Şişme Top Etkinliği bilgi için lütfen bana ulaşın.