Şişme Su Aktivitesi

bütün Şişme Su Aktivitesi üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Su Aktivitesi türkiye‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Su Aktivitesiü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Şişme Su Aktivitesi çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar gibi birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. benzeri farklı insanlar için türlü şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Su Aktivitesi

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Şişme Su Aktivitesi bilgi için lütfen bana ulaşın.