Şişme Etkinlik Profesyonelleri

tüm Şişme Etkinlik Profesyonelleri üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Etkinlik Profesyonelleri memleketimiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Etkinlik Profesyonelleriü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler tarafından tercih edilir. Şişme Etkinlik Profesyonelleri çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar bunun gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. benzeri ayrıcalıklı insanlar için türlü şekiller vardır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Etkinlik Profesyonelleri

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Şişme Etkinlik Profesyonelleri bilgi için lütfen bana ulaşın.