Şişme Etkinlik Küpü

tüm Şişme Etkinlik Küpü üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Etkinlik Küpü türkiye‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Etkinlik Küpüü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Şişme Etkinlik Küpü çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar gibi birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. bu gibi farklı kişiler için çeşitli şekiller bulunur. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Etkinlik Küpü

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Şişme Etkinlik Küpü bilgi için lütfen bana ulaşın.