Şişme Etkinlik Gazebo

bütün Şişme Etkinlik Gazebo üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Etkinlik Gazebo ülkemiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Etkinlik Gazeboü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler nedeni ile tercih edilir. Şişme Etkinlik Gazebo çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar bunun gibi birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. bunun gibi farklı insanlar için çeşitli şekiller bulunur. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Etkinlik Gazebo

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Şişme Etkinlik Gazebo bilgi için lütfen bana ulaşın.