Şişme Etkinlik Çadırı Kiralama

tüm Şişme Etkinlik Çadırı Kiralama üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Etkinlik Çadırı Kiralama türkiye‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Etkinlik Çadırı Kiralamaü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Şişme Etkinlik Çadırı Kiralama çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar gibi çok sayıda faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bunun gibi değişik kişiler için çeşitli şekiller vardır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Etkinlik Çadırı Kiralama

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Şişme Etkinlik Çadırı Kiralama bilgi için lütfen bana ulaşın.