Şişme Etkinlik Çadırı İngiltere

bütün Şişme Etkinlik Çadırı İngiltere üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Etkinlik Çadırı İngiltere memleketimiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Etkinlik Çadırı İngiltereü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Şişme Etkinlik Çadırı İngiltere çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar gibi çok sayıda etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. gibi değişik bireyler için türlü şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Etkinlik Çadırı İngiltere

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Şişme Etkinlik Çadırı İngiltere bilgi için lütfen bana ulaşın.