Şişme Bebek Aktivite Merkezi

tüm Şişme Bebek Aktivite Merkezi üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Bebek Aktivite Merkezi ülkemiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Bebek Aktivite Merkeziü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Şişme Bebek Aktivite Merkezi çadırlar istenilen boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar gibi oldukça çok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. benzeri farklı kişiler için çeşitli şekiller bulunur. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Bebek Aktivite Merkezi

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Şişme Bebek Aktivite Merkezi bilgi için lütfen bana ulaşın.