Şişme Bebek Aktivite Merkezi

tüm Şişme Bebek Aktivite Merkezi üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Bebek Aktivite Merkezi ülkemiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Bebek Aktivite Merkeziü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Şişme Bebek Aktivite Merkezi çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bu gibi çok sayıda etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bunun gibi farklı insanlar için türlü şekiller olmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Bebek Aktivite Merkezi

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Şişme Bebek Aktivite Merkezi bilgi için lütfen bana ulaşın.