Şişme Aktivite Tüpü

bütün Şişme Aktivite Tüpü üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Aktivite Tüpü ülkemiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Aktivite Tüpüü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Şişme Aktivite Tüpü çadırlar istenilen boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar bunun gibi oldukça çok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. gibi ayrıcalıklı insanlar için türlü şekiller bulunur. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Aktivite Tüpü

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Şişme Aktivite Tüpü bilgi için lütfen bana ulaşın.