Şişme Aktivite Rulosu

bütün Şişme Aktivite Rulosu üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Aktivite Rulosu ülkemiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Aktivite Rulosuü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Şişme Aktivite Rulosu çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar bu gibi birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. bu gibi değişik bireyler için türlü şekiller vardır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Aktivite Rulosu

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Şişme Aktivite Rulosu bilgi için lütfen bana ulaşın.