Şişme Aktivite Oyuncakları

bütün Şişme Aktivite Oyuncakları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Aktivite Oyuncakları türkiye‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Aktivite Oyuncaklarıü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler nedeni ile tercih edilir. Şişme Aktivite Oyuncakları çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bunun gibi ayrıcalıklı insanlar için türlü şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Aktivite Oyuncakları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Şişme Aktivite Oyuncakları bilgi için lütfen bana ulaşın.