Şişme Aktivite Merkezi

tüm Şişme Aktivite Merkezi üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Aktivite Merkezi türkiye‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Aktivite Merkeziü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Şişme Aktivite Merkezi çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar gibi çok sayıda faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. benzeri farklı bireyler için türlü şekiller bulunmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Aktivite Merkezi

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Şişme Aktivite Merkezi bilgi için lütfen bana ulaşın.