Şişme Aktivite Kiralama

tüm Şişme Aktivite Kiralama üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Aktivite Kiralama memleketimiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Aktivite Kiralamaü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler tarafından tercih edilir. Şişme Aktivite Kiralama çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar benzeri birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. benzeri farklı insanlar için çeşitli şekiller olmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Aktivite Kiralama

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Şişme Aktivite Kiralama bilgi için lütfen bana ulaşın.