Şişme Aktivite Halkası

bütün Şişme Aktivite Halkası üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Şişme Aktivite Halkası ülkemiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Şişme Aktivite Halkasıü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Şişme Aktivite Halkası çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar benzeri birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bu gibi değişik kişiler için türlü şekiller bulunmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Şişme Aktivite Halkası

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Şişme Aktivite Halkası bilgi için lütfen bana ulaşın.