Satılık Şişme Aktivite Merkezi

bütün Satılık Şişme Aktivite Merkezi üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Satılık Şişme Aktivite Merkezi ülkemiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Satılık Şişme Aktivite Merkeziü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Satılık Şişme Aktivite Merkezi çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar bunun gibi çok sayıda faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bu gibi değişik bireyler için türlü şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Satılık Şişme Aktivite Merkezi

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Satılık Şişme Aktivite Merkezi bilgi için lütfen bana ulaşın.