Satılık Kanada Etkinlik Çadırları

bütün Satılık Kanada Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Satılık Kanada Etkinlik Çadırları ülkemiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Satılık Kanada Etkinlik Çadırlarıü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler tarafından tercih edilir. Satılık Kanada Etkinlik Çadırları çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bunun gibi oldukça çok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bunun gibi ayrıcalıklı kişiler için çeşitli şekiller bulunur. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Satılık Kanada Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Satılık Kanada Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.