Santral İstanbul Etkinlik Çadırı

bütün Santral İstanbul Etkinlik Çadırı üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Santral İstanbul Etkinlik Çadırı ülkemiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Santral İstanbul Etkinlik Çadırıü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Santral İstanbul Etkinlik Çadırı çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar benzeri oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bu gibi farklı kişiler için türlü şekiller bulunmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Santral İstanbul Etkinlik Çadırı

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Santral İstanbul Etkinlik Çadırı bilgi için lütfen bana ulaşın.