Pendik Belediyesi Etkinlik Çadırı

tüm Pendik Belediyesi Etkinlik Çadırı üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Pendik Belediyesi Etkinlik Çadırı türkiye‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Pendik Belediyesi Etkinlik Çadırıü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Pendik Belediyesi Etkinlik Çadırı çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bunun gibi çok sayıda faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bu gibi ayrıcalıklı bireyler için çeşitli şekiller olmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Pendik Belediyesi Etkinlik Çadırı

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Pendik Belediyesi Etkinlik Çadırı bilgi için lütfen bana ulaşın.