Kmart Etkinlik Çadırları

bütün Kmart Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Kmart Etkinlik Çadırları memleketimiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Kmart Etkinlik Çadırlarıü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler nedeni ile tercih edilir. Kmart Etkinlik Çadırları çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bu gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bunun gibi farklı insanlar için çeşitli şekiller vardır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Kmart Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Kmart Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.