Kiralık Etkinlik Çadırları

tüm Kiralık Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Kiralık Etkinlik Çadırları memleketimiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Kiralık Etkinlik Çadırlarıü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Kiralık Etkinlik Çadırları çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar benzeri çok sayıda faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. bu gibi farklı bireyler için çeşitli şekiller bulunmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Kiralık Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Kiralık Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.