Kira Fiyatları İçin Etkinlik Çadırları

bütün Kira Fiyatları İçin Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Kira Fiyatları İçin Etkinlik Çadırları ülkemiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Kira Fiyatları İçin Etkinlik Çadırlarıü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Kira Fiyatları İçin Etkinlik Çadırları çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar benzeri birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. benzeri değişik insanlar için çeşitli şekiller bulunur. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Kira Fiyatları İçin Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Kira Fiyatları İçin Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.