Kiddie Kale Şişme Aktivite Havuzu

bütün Kiddie Kale Şişme Aktivite Havuzu üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Kiddie Kale Şişme Aktivite Havuzu memleketimiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Kiddie Kale Şişme Aktivite Havuzuü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Kiddie Kale Şişme Aktivite Havuzu çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bu gibi farklı kişiler için türlü şekiller vardır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Kiddie Kale Şişme Aktivite Havuzu

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Kiddie Kale Şişme Aktivite Havuzu bilgi için lütfen bana ulaşın.