Kenya’Da Satılık Etkinlik Çadırları

bütün Kenya’Da Satılık Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Kenya’Da Satılık Etkinlik Çadırları memleketimiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Kenya'Da Satılık Etkinlik Çadırlarıü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Kenya’Da Satılık Etkinlik Çadırları çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar benzeri çok sayıda etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bu gibi ayrıcalıklı bireyler için çeşitli şekiller bulunur. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Kenya'Da Satılık Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Kenya’Da Satılık Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.