Katalane Etkinlik Çadırları

tüm Katalane Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Katalane Etkinlik Çadırları ülkemiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Katalane Etkinlik Çadırlarıü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Katalane Etkinlik Çadırları çadırlar istenilen boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar gibi oldukça çok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. gibi ayrıcalıklı insanlar için çeşitli şekiller vardır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Katalane Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Katalane Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.