Jibe Şişme Etkinlik Çadırları

bütün Jibe Şişme Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Jibe Şişme Etkinlik Çadırları memleketimiz‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Jibe Şişme Etkinlik Çadırlarıü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Jibe Şişme Etkinlik Çadırları çadırlar istenilen boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bunun gibi birçok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bunun gibi farklı kişiler için çeşitli şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Jibe Şişme Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Jibe Şişme Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.