Houston’Da Etkinlik Çadırları

tüm Houston’Da Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Houston’Da Etkinlik Çadırları memleketimiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Houston'Da Etkinlik Çadırlarıü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Houston’Da Etkinlik Çadırları çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar benzeri oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bunun gibi ayrıcalıklı insanlar için çeşitli şekiller vardır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Houston'Da Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Houston’Da Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.