Güney Afrika’Da Satılık Etkinlik Çadırları

bütün Güney Afrika’Da Satılık Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Güney Afrika’Da Satılık Etkinlik Çadırları ülkemiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Güney Afrika'Da Satılık Etkinlik Çadırlarıü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla türkiye ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Güney Afrika’Da Satılık Etkinlik Çadırları çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar benzeri oldukça çok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. gibi ayrıcalıklı kişiler için türlü şekiller bulunmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunur, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Güney Afrika'Da Satılık Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Güney Afrika’Da Satılık Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.