Güney Afrika’Da Etkinlik Çadırları

tüm Güney Afrika’Da Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Güney Afrika’Da Etkinlik Çadırları memleketimiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Güney Afrika'Da Etkinlik Çadırlarıü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Güney Afrika’Da Etkinlik Çadırları çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev türü vb. benzeri farklı kişiler için türlü şekiller bulunmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Güney Afrika'Da Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Güney Afrika’Da Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.