Ez Up Etkinlik Çadırları

tüm Ez Up Etkinlik Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Ez Up Etkinlik Çadırları ülkemiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Ez Up Etkinlik Çadırlarıü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler sebebi ile tercih edilir. Ez Up Etkinlik Çadırları çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar bunun gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bu gibi farklı insanlar için çeşitli şekiller vardır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Ez Up Etkinlik Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Ez Up Etkinlik Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.