Eventhaus Çadırları

tüm Eventhaus Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Eventhaus Çadırları türkiye‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Eventhaus Çadırlarıü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler tarafından tercih edilir. Eventhaus Çadırları çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar bunun gibi oldukça çok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. gibi değişik kişiler için türlü şekiller bulunur. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Eventhaus Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Eventhaus Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.