Etkinlik Yönetimi Çadırları

bütün Etkinlik Yönetimi Çadırları üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Yönetimi Çadırları türkiye‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Yönetimi Çadırlarıü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler nedeni ile tercih edilir. Etkinlik Yönetimi Çadırları çadırlar istenilen boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bu gibi birçok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. gibi farklı insanlar için çeşitli şekiller vardır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Yönetimi Çadırları

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Etkinlik Yönetimi Çadırları bilgi için lütfen bana ulaşın.