Etkinlik Çadırları Yeni Orleans

tüm Etkinlik Çadırları Yeni Orleans üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadırları Yeni Orleans türkiye‘de. ürünlerimiz basit kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadırları Yeni Orleansü

bununla birlikte, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Etkinlik Çadırları Yeni Orleans çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar gibi oldukça çok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bunun gibi ayrıcalıklı insanlar için türlü şekiller bulunur. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadırları Yeni Orleans

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Etkinlik Çadırları Yeni Orleans bilgi için lütfen bana ulaşın.