Etkinlik Çadırları Nz

bütün Etkinlik Çadırları Nz üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadırları Nz ülkemiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve basit nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadırları Nzü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Etkinlik Çadırları Nz çadırlar istenilen ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bunun gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. benzeri ayrıcalıklı kişiler için çeşitli şekiller olmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadırları Nz

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Etkinlik Çadırları Nz bilgi için lütfen bana ulaşın.