Etkinlik Çadırları Navarre

bütün Etkinlik Çadırları Navarre üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadırları Navarre memleketimiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadırları Navarreü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler nedeni ile tercih edilir. Etkinlik Çadırları Navarre çadırlar istenilen boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bu gibi birçok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. gibi değişik bireyler için çeşitli şekiller vardır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadırları Navarre

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Etkinlik Çadırları Navarre bilgi için lütfen bana ulaşın.