Etkinlik Çadırları Minnesota

tüm Etkinlik Çadırları Minnesota üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadırları Minnesota memleketimiz‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadırları Minnesotaü

ayrıca, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler tarafından tercih edilir. Etkinlik Çadırları Minnesota çadırlar arzulanan boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar gibi çok sayıda etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. benzeri değişik kişiler için türlü şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa olmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve taşıma da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadırları Minnesota

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Etkinlik Çadırları Minnesota bilgi için lütfen bana ulaşın.