Etkinlik Çadırları Llc

bütün Etkinlik Çadırları Llc üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadırları Llc türkiye‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadırları Llcü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi bütün resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Etkinlik Çadırları Llc çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan üç-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bu gibi birçok etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bunun gibi ayrıcalıklı kişiler için çeşitli şekiller bulunur. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sadece birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa bulunmaktadır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadırları Llc

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Etkinlik Çadırları Llc bilgi için lütfen bana ulaşın.