Etkinlik Çadırları Küresel

bütün Etkinlik Çadırları Küresel üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılıyor. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadırları Küresel türkiye‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve pratik nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadırları Küreselü

ayrıca, uluslararası satışların yanı sıra tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, etkinlik çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler tarafından tercih edilir. Etkinlik Çadırları Küresel çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan üç-5 dakika içerisinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve diğer oyunlar gibi oldukça çok faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bu gibi değişik kişiler için çeşitli şekiller bulunmaktadır. malzeme 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve atama da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadırları Küresel

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Etkinlik Çadırları Küresel bilgi için lütfen bana ulaşın.