Etkinlik Çadırları Kelowna

bütün Etkinlik Çadırları Kelowna üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadırları Kelowna memleketimiz‘de. ürünlerimiz kolay kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadırları Kelownaü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve özel arama kurtarma organizasyonlarıyla ülkemiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları olarak kullanılır ve Belediyeler yönünden tercih edilir. Etkinlik Çadırları Kelowna çadırlar arzulanan ebat, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa ihtiyaç duymadan 3-5 dakika arasında kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve başka oyunlar bunun gibi çok sayıda etkinlik için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev çeşidi vb. bu gibi ayrıcalıklı insanlar için türlü şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, yalnızca birkaç dakikaya gereksinim duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadırları Kelowna

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha fazla Etkinlik Çadırları Kelowna bilgi için lütfen bana ulaşın.