Etkinlik Çadırları İrlanda

tüm Etkinlik Çadırları İrlanda üretimimiz Uluslararası DıN kurallarına göre yapılmaktadır. çadırlarımız alev geçirmez, su geçirmezdir ve kanserojen içermez. Tesislerimiz Etkinlik Çadırları İrlanda türkiye‘de. ürünlerimiz pratik kurulumlara ve kolay nakliyeye sahiptir, böylece birkaç dakika arasında kurulum yapabilirsiniz.

20150917 151715 300x214 - Etkinlik Çadırları İrlandaü

bununla beraber, uluslararası satışların yanı dizi tüm resmi ve hususi arama kurtarma organizasyonlarıyla memleketimiz ile işbirliği yapıyoruz.şişirilebilir çadırlar taziye çadırları, cenaze çadırları, faaliyet çadırları, açılış standları ve protokol çadırları şekilde kullanılır ve Belediyeler vasıtası ile tercih edilir. Etkinlik Çadırları İrlanda çadırlar istenilen boyut, renk ve tasarıma sahiptir ve montaj ve demontajda uzmanlığa gereksinim duymadan 3-5 dakika içinde kurulabilir.
şişme çadır, kamp, ??parti, düğün ve öteki oyunlar benzeri çok sayıda faaliyet için kullanılabilir. Kubbe, kare, ev şekli vb. bu gibi farklı insanlar için çeşitli şekiller olmaktadır. materyal 0.4mm 210D, daha hafif ve dayanıklıdır. Ve şişirmek kolaydır, sırf birkaç dakikaya ihtiyaç duyar. Her çadırın yer demiri ve halat aşağı çapa vardır, çadırı düzeltebilirler. Paketleme ve nakil da kolaydır.

20150429 173731 300x214 - Etkinlik Çadırları İrlanda

Aşağıda bazı şişme çadırlar göstermek için resim, daha çok Etkinlik Çadırları İrlanda bilgi için lütfen bana ulaşın.